در حال بارگذاری ...
جمعه 24 آبان 1398
 • تاریخ و نحوه ثبت درخواست در سامانه­ ی انتقال و میهمان ویژه­ ی دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه­ ای/ سایر دانشگاهها و موسسات آموزش عالی

  قابل توجه کلیه دانشجویان

  نظر به تصمیم هیأت رئیسه ­ی محترم دانشگاه مقرر گردید؛ سامانه­ ی انتقال و میهمان ویژه­ ی دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه­ ای  (http://tvu.ac.ir/) طراحی، نصب و اجرا گردد.
  به شرح دو مورد زیر می باشد :

   -1   دانشجویانی که متقاضی میهمان و انتقال به سایر دانشکده/ آموزشکده های مراکز وابسته به این دانشگاه می­باشند، الزاماً می­بایست نسبت به ثبت درخواست خود در سامانه­ ی (http://samad.tvu.ac.ir/) که از تاریخ یازدهم اردیبهشت ماه لغایت دهم خرداد ماه سال جاری فعال می باشد، اقدام نمایند.

  * در خصوص نحوه­ی ثبت درخواست، جدول زمان بندی و چگونگی بررسی درخواست­ها در این سامانه متعاقباً اطلاع رسانی لازم صورت خواهد پذیرفت.

   -2  دانشجویانی که متقاضی میهمان و انتقال به سایر دانشگاه­ها و مؤسسات آموزش عالی می­باشند، می­بایست جهت ثبت درخواست خود از اول لغایت سی و یکم اردیبهشت ماه سال جاری همانند سال­های گذشته به سامانه­ ی انتقال وزارت متبوع (http://mad.saorg.ir/EDUS/Default.Aspx) مراجعه نمایند.

  * در ضمن، همانند سال­های گذشته با درخواست میهمانی دانشجویان این دانشگاه در دانشگاه­های آزاد اسلامی، غیرانتفاعی، علمی-کاربردی و پیام نور موافقت نخواهد شد. اما انتقال دائم متقاضیان، در شرایط خاصی که به تأیید معاونت آموزشی دانشگاه یا روسای محترم مراکز رسیده باشد، بلامانع می­باشد.

  --- دانشجوی عزیز صرفاً ثبت اطلاعات در سامانه مذکور و دریافت کد رهگیری مدنظر می باشد از مراجعه حضوری و درخواست کتبی به واحد آموزش خودداری نمائید ---

  " واحد آموزش "

  نظرات کاربران