در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 22 آذر 1397
 • نخستین همایش ملی مهارت آموزی کارکنان وظیفه (سربازان)

  قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در راستای ساماندهی و توسعه برنامه‌های مهارت افزایی کارکنان وظیفه در دوران قبل، حین و بعد از خدمت مقدس سربازی و همچنین افزایش جذابیت و نشاط خدمت وظیفه عمومی اقدامات متعددی را در دستور کار قرار داده است.  نخستین همایش ملی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیز ازجمله این اقدامات به شما می‌آید که باهدف فرهنگ‌سازی و توسعه نگرش همگانی به مقوله مهارت‌آموزی، جذابیت و نشاط سربازی و همچنین جلب مشارکت و همکاری نهادهای علمی و آموزشی کشور به‌منظور  کمک به تحقق مأموریت و اهداف قرارگاه برگزار می‌شود.

   

  این همایش علمی آثار متنوعی از قبیل مقالات، پیشنهاد‌های سیاستی و قانونی، تجارب موفق و همچنین خاطرات متمرکز بر مهارت‌آموزی را شامل می‌شود که علاقه‌مندان با رجوع به آدرس اینترنتی www.Confsarbazmaher.ir می‌توانند آثار علمی خود را به همایش ارسال نمایند. مهلت ارسال مقالات تا 20 اسفندماه و فرصت ارسال سایر آثار نیز تا 30 بهمن‌ماه 96 در نظر گرفته‌شده است.

  این همایش در راستای دست‌یابی به ایده‌های نو و کاربردی در خصوص مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه (سربازان) امتیازهای متنوعی را برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته است.

  نظرات کاربران