در حال بارگذاری ...
جمعه 24 آبان 1398
 • برگزاری جلسه توجیهی با دانشجویان جدیدالورود ساکن خوابگاه دانشجویی دانشکده

     جلسه توجیهی برای دانشجویان جدیدالورود در محل نمازخانه دانشجویی با حضور رئیس، معاونت فرهنگی و دانشجویی، رئیس اداره فرهنگی، رئیس اداره دانشجویی، سرپرستان خوابگاه دانشجویی و جمعی از خیّرین و بنیاد حامیان دانشکده فنی و حرفه ای امام صادق(ع) برگزار گردید .

     در این مراسم باشکوه که با حضور همه دانشجویان ساکن خوابگاه انجام پذیرفت ابتدا جناب آقای دکتر بزرگی ریاست محترم دانشکده ؛ ضمن خوش آمدگویی به دانشجویان و ارتقای علمی و موفقیت در مورد شیوه زندگی جدید دانشجویی در خوابگاه و قوانین و مقررات انضباطی مطالبی را ارائه نمودند .

      سپس حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا کیانی مجد فرا رسیدن اربعین سالار شهیدان در مورد تجربه علمی جدید با رعایت شئونات اخلاقی و اسلامی و تأسی از ائمه اطهار به مسائل معنوی مطالبی را بیان داشتند .

      لازم به ذکر است کلیه هزینه شام مراسم بالغ بر دویست پرس غذای کامل توسط خیّر نیک اندیش بنام حاج عزیزا...  شکوهی پرداخت گردید که ایشان وصی و فرزند مرحوم حاج ابوتراب شکوهی می باشند که بنا به وصیت مرحوم زمینی به ابعاد 4500 متر مربع را جهت ساخت خوابگاه به دانشکده فنی و حرفه ای امام صادق(ع) اهداء نمودند .

   

  "روابط عمومی دانشکده"

   

  نظرات کاربران